BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vaikai mėgsta klasiką|laimingos kairiarankių dienos

Na va, mano pirmas koncertas ir praėjo:D Padariau šiokį tokį video. Išvada: vaikai mėgsta klasikinę muziką. Vienas dar ir šokoXD

Sėdžiu sau an kėdės, tokios nei per aukštos nei per žemos. Pakojis pakeltas į aukščiausią levelį (ką aš retai darau). Mane pristatė ir pradėjau grot. O rankos dreba…Eina sau galvoju. Nesamones nusigroju, laimė, kad dėl gatvės triukšmo niekas nieko negirdi, o tik mato mano drebančias rankas. Taip ir galvojau, kad jis mane gelbės. Paskui, jau į kūrinio vidurį žmonės prieėjo labai arti. Kai kurie stovėjo, kiti - sėdėjo. Paskui su rankom viskas susitvarkė. Nusprensžiau antrą kūrinį grot lėtą ir viskas buvo gerai. Groju groju pažiūriu į žmones - taip faina pasidaro. Dar vaikai visoki aplink lakstė, jie ir buvo geros nuotaikos palaikytojai. Na ir kiti 12 kūrinių labai greitai praėjo. Grojau apie 17 minučių, dar, tiesa, vieno kūrinio ir nepagrojau, nes būtų jo tikrai nesigirdėję.

Tokios tokelės iš mano pirmo pirmučiausio klasikinės gitaros koncerto. Reikėtų dažniau kur nors pakoncertuot, kad rankų drebulys dingtų (šiaip galvoj žinojau, kad nėra čia ko bijot. Manęs klausė koki 10 žmonių. Visi gerai nusiteikę, nepažįstami, bet va kaip buvo).

Laimingos kairiarankių dienos videm kairiam ir vieninteliam mano bloge pažįstamam kairiarankiui Lefthenderiui:D Šią dieną būtinai reikia prisimint, kad mes, 12proc. žmonijos skiriamės nuo kitų. Ir tai yra gerai. Šiandien mum reikia dėl to džiaugtis ir girtis. Ir net visiem pasakyt, kad pasveikintų.

Dešiniarankiai savo dienos tai neturi…;D

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Tikrai šaunu! :)

inas | 2010-08-13 21:04

gaila, kad negalėjau nueiti, turėjau dirbti…

Katerina | 2010-08-14 07:56

o būtum tikrai nuėjus?

LULITA | 2010-08-14 15:53

Tai aišku

Katerina | 2010-08-14 19:00

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)