BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vaikai mėgsta klasiką|laimingos kairiarankių dienos

Na va, mano pirmas koncertas ir praėjo:D Padariau šiokį tokį video. Išvada: vaikai mėgsta klasikinę muziką. Vienas dar ir šokoXD

Sėdžiu sau an kėdės, tokios nei per aukštos nei per žemos. Pakojis pakeltas į aukščiausią levelį (ką aš retai darau). Mane pristatė ir pradėjau grot. O rankos dreba…Eina sau galvoju. Nesamones nusigroju, laimė, kad dėl gatvės triukšmo niekas nieko negirdi, o tik mato mano drebančias rankas. Taip ir galvojau, kad jis mane gelbės. Paskui, jau į kūrinio vidurį žmonės prieėjo labai arti. Kai kurie stovėjo, kiti - sėdėjo. Paskui su rankom viskas susitvarkė. Nusprensžiau antrą kūrinį grot lėtą ir viskas buvo gerai. Groju groju pažiūriu į žmones - taip faina pasidaro. Dar vaikai visoki aplink lakstė, jie ir buvo geros nuotaikos palaikytojai. Na ir kiti 12 kūrinių labai greitai praėjo. Grojau apie 17 minučių, dar, tiesa, vieno kūrinio ir nepagrojau, nes būtų jo tikrai nesigirdėję.

Tokios tokelės iš mano pirmo pirmučiausio klasikinės gitaros koncerto. Reikėtų dažniau kur nors pakoncertuot, kad rankų drebulys dingtų (šiaip galvoj žinojau, kad nėra čia ko bijot. Manęs klausė koki 10 žmonių. Visi gerai nusiteikę, nepažįstami, bet va kaip buvo).

Laimingos kairiarankių dienos videm kairiam ir vieninteliam mano bloge pažįstamam kairiarankiui Lefthenderiui:D Šią dieną būtinai reikia prisimint, kad mes, 12proc. žmonijos skiriamės nuo kitų. Ir tai yra gerai. Šiandien mum reikia dėl to džiaugtis ir girtis. Ir net visiem pasakyt, kad pasveikintų.

Dešiniarankiai savo dienos tai neturi…;D

Rodyk draugams
Šviežiena dėl gitaros|labai tinka vasarai

Mano vadybininkas (mama) surado man koncertą. Pirmą mano gitaros koncertą ever!!!

Haha. pagaliau! Kažkur išėjęs entuziazmas dėl gitaros vėl grįžo ir dabar aš turiu ruoštis. Turiu, bet kažkaip dar labai ir nepradėjau. Grosiu Maniuškos skvere rugpjūčio 12d. (šiandien sužinojau, kad datą perkelia) 12val. ir sakė paruošt 15-30min. programą. Perkračiau savo natų papkę atradau 13 kūrinių, kurie ir sudarys mano 18 minučių išbandymą, rankų prakaitavimą, keistų praeivių žvilgsnių, visokių garsų gamą, didelių pratybų, gitaros dėklo pirkimo ir kelionės į Vilnių priežastį.

Blemba, kažkodėl apie šitą koncertą galvoju taip, kaip koks futbolininkas galvoja apie world cup, kai lieka 3 savaitės, ir bijau, kad nebūtų man paskui kaip olandam šiemet buvo.

P.S. Visai pamiršau, kad turiu sceninės patirties… O jūs turit? Parašykit ką nors, patarkit, o gal prisimenat savo pirmą koncertą?

Guitar guitar guitar come to my buduar:D

Rodyk draugams