BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kaip kuriamas filmukas

Pavaikščiojau po savo folderį, kuris labai kviečia užeiti ir nusprendžiau įdėt įrašą apie savo naujausią flash filmuką.
folderį ir nusprendžiau parašyt įrašą apie savo naujausią flash filmuką. Tik nežinau, ką įdomaus galima apie jį pasakyt… Pirmiausia, jam sugaišau visas velykų atostogas. Labai patogu buvo, kad pasirašiau scenarijų. Paats įdomiausias darbas buvo, turbūt, aktorių lipdymas. Šiaip filmavimo metu jie truputį išsilydė nuo namų šilumos ir saulės, bet viskas buvo pataisoma:D. Tikėjausi, kad pavyks padaryt geresnes dekoracijas, bet kažkaip patingėjau. Man visada pritrūksta kantrybės, kad viską padaryčiau gerai iki galo.

Nuotraukoj matot aktorius per pietų pertrauką :D

Nebėda, jeigu nevisi supras, ką aš čia pasakyt norėjau-aš geriau pati pasakysiu, kad mano manymu, Henriko Radausko kūrybos niekas nesuprato ir jis, kaip nesuprastas kūrėjas, turėjo labai išgyventi.

Aktorių vardai: Veikėjas ir Henrikas Radauskas.

Ir čia nuoroda:

Jeigu nepasileidžia, suveskit youtube “Henrikas Radauskas” ir bus antras video.

Negailim keiksmų, peiksmų ir komentarų komentarų:D

Rodyk draugams
O kodėl neDAROM?

Šiandien, anot reklamos, pievos ir pamiškės išsivaduos iš šiukšlų. Akcija, suvienijanti Lietuvą kaip dainuojanti revoliucija…Kurgi ne… Aš jau seniai mintį audžiau apie kitą akciją “Darom”. Tai būtų akcija, kada visi Lietuvos gyventojai vieningai užplūstų parduotuves ir kavines ir pirktų viską, kas tik pakliūva. Nu pagalvokit: paleistų pinigų į rinką, išbristų Lietuva iš tos krizės. va čia tai būtų naudinga. Šiukšles rinkt irgi gerai, bet miškuose jų vis tiek daugiau. Burp. Tik pagalvokit: tai būtų tikra šventė žmonėms. Negi niekada neėjot per parduotuvę ir nemąstėt: “Norėčiau nors kartą nušluot lentynas” va jums ir proga:D Žmonės laimingi, parduotuvėse gražu žiūrėt į tuščias lentynas, rinkoj visi lietuvių pinigai plaukia.

Jūs galit pasakyt: “Tai tu ir pradėk tą savo akciją”. Aš taip ir padaryčiau, bet ką gali padaryt vienas moksleivis su 4 litais kišenėj, kurie net ne jo, nes juos davė mama..Mes turim dirbti kaip vienas kumštis, visi kartu, išvien, draugiškai!

Nuotaikai praskaidrinti mano neseniai sukurtas video apie Henriką Radauską ir kučnebylį vaiką :

Rodyk draugams