BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


O kodėl neDAROM?

Šiandien, anot reklamos, pievos ir pamiškės išsivaduos iš šiukšlų. Akcija, suvienijanti Lietuvą kaip dainuojanti revoliucija…Kurgi ne… Aš jau seniai mintį audžiau apie kitą akciją “Darom”. Tai būtų akcija, kada visi Lietuvos gyventojai vieningai užplūstų parduotuves ir kavines ir pirktų viską, kas tik pakliūva. Nu pagalvokit: paleistų pinigų į rinką, išbristų Lietuva iš tos krizės. va čia tai būtų naudinga. Šiukšles rinkt irgi gerai, bet miškuose jų vis tiek daugiau. Burp. Tik pagalvokit: tai būtų tikra šventė žmonėms. Negi niekada neėjot per parduotuvę ir nemąstėt: “Norėčiau nors kartą nušluot lentynas” va jums ir proga:D Žmonės laimingi, parduotuvėse gražu žiūrėt į tuščias lentynas, rinkoj visi lietuvių pinigai plaukia.

Jūs galit pasakyt: “Tai tu ir pradėk tą savo akciją”. Aš taip ir padaryčiau, bet ką gali padaryt vienas moksleivis su 4 litais kišenėj, kurie net ne jo, nes juos davė mama..Mes turim dirbti kaip vienas kumštis, visi kartu, išvien, draugiškai!

Nuotaikai praskaidrinti mano neseniai sukurtas video apie Henriką Radauską ir kučnebylį vaiką :

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 10

neigiu, jog isbristju is krizes. juk tuomet zmones labaj daug isleistu, o beja nemanau, kad kas nors siais krizes laikais isleidautu. :)

Me | 2010-04-17 20:15

Gaila,kad filmukas nepasileidžia…Na,o rašinio pagrindinė mintis gana revoliucinga,tik ar uždegs ji mases?Manau pamatysim… :)

inas | 2010-04-17 21:00

Niekada negerbiau ir nevertinau žmonių, kurie neturi jokio pilietiškumo, bet turi drąsos kliedėti šitokias nesąmones.

dienamiegok | 2010-04-18 01:09

nepasileidžia? Man tai pasileidžia:D

LULITA | 2010-04-18 18:19

ohoho. Kokios optimistiškos svajonės. Bet aš su jūsų nuomone nesutinku… Neišbristų Lietuvqa iš krizės, o žmonės išleidę visus pinigus iš vis nuskurstų, mieloji. :)

Aistė | 2010-04-19 15:04

Na, aš šį kartą irgi nesutiksiu, ne tokiomis priemonėmis reikia Lietuvą gelbėti…

Katerina | 2010-04-21 13:48

Na, kodel gi… po visu tu akciju truputi atsilaisvinome nuo siuksliu. Maciau kaip mano miestelyje mokinukai slave parkus, tvarke paupius ir net po kaimu gyvenvietes vaiksciojo su dideliais melynais maisais, dar kiekvienas gyventojas savo kiema apsitvarke- ir grazu:)
O pirkti as neskatinsiu… parduotuves ir taip issluojamos “sopoholiku” ir paprastu zmoniu per ispardavimus:)

VenusOfAir | 2010-04-26 06:20

ne viskas taip paprasta ir tas paleidimas pinigų į rinką yra sąlyginis. pažiūrėk, kur keliaus tie pinigai. “Ant” drabužių, kosmetikos, papuošalų daugiausia. Ar būtent čia reikia investuoti?
Daug paprasčiau ir nuoširdžiau yra apsitvarkyti aplinką, ypač tada, kai turi tik tuos 4 lt kišenėj.

Goda Gutautaitė | 2010-05-01 07:22

O tikrai geras komentaras, kurias pakeitė mano nuomonę:D Dabar galėčiau ištrint šitą įrašą, nes prieš šitą komentarą jis netenka visos savo galios, o ironijos vis tiek čia niekas neįžvelgė…

LULITA | 2010-05-01 08:43

video garsas, kažkos durnas, tarsi būtų skirtas tam kurčiam vaikui… pusės žodžių nesupratau….o tu su tuo savo planu tai p…z…. Eik tu gal Kokio be grimo ar dar kokios nomedos žiūrėt geriau…o ne Lietuvos gelbėt..

xn kie | 2010-05-16 14:16

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)