BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Patikr-egzai

Su didžiu liūdesiu pasakysiu, kad pražiopsojau taip lanuotą savo blogo gimtadienį. Jis buvo 05-10. Planavau parašyt įrašą apie praėjusius metus, apie visą mano blogo esmę, bet neparašiau, ir nereikia. (Ar žinojot, kad jeigu šalutinis sakinys nuo pagrindinio yra atskirtas jungtuku ir arba ar, tai kableliu sakinių skirti nebūtina).

Šią savaitę laiko buvo super mažai, o nuotaika ir sveikata buvo super shit. Lietuvių įskaita jau pirmadienį (laukiu laukiu) truputį jaučiu kažkokį psichinį nestabilumą dėl jo, nes pastaruoju metu mano pasitikėjimui savim nebuvo ko reikštis. Atsimenu dabar, kaip laukiau tų įskaitų ir pan. Sakiau “nepadarysiu nei vienos klaidos”…dabar manau, būtų gerai gaut ne mažiau kaip 8, ypač iš matkės. Kalbėjimui dar nelabai pasiruošiau, bet skaitau labai gerą knygą apie mokslą (mano tema- mokslo pasiekimai mūsų gyvenime). Tik neseniai pajaučiau, kad labai pavargau per šiemet. Dabar net negelbsti savaitgaliai. Anksčiau pirmadieniais į mokyklą ateidavau kaip po vasaros atostogų, o dabar… Kaip dabar nefaina ir nesmagu irt.t., taip kitą savaitę bus gerai.

Rodyk draugams
Du nauji piešiniai

Seniai jau bedėjau piešinių į blogą. Tik nepagalvokit, kad visą laiką nuo paskutinės teplionės nieko nepadariau!

Čia karikatūra, kurią piešiau istorijos šventėj. Kairėj Kenedis, dešinėj-Chruščiovas. Aiškiai pavaizduotas branduolinio karo pavojus 1962 metais:D

O šitas vadinasi “Rasošventės naktį” Pagal M.Vainilaičio pasaką “Bruknelė”. Šita teplionė dar visai šviežia-nupiešiau tik vakar, konkursui mitologijos tema, bet blogas dalykas, kad turbūt pavėlavai pristatyt piešinį, nes kai šiandien nunešiau, sakė, kad visus jau išvežė. Gal ir manąjį kas prigriebs?..(Čia nuotrauka, kai jis dar nebuvo baigtas)

Kita naujiena: susikūriau savo galeriją internete!

http://www.artmajeur.com/dziulita/

Kol kas įkėliau tik 2 piešinius, bet kai nupiešiu daugiau, įkelsiu. Jeigu kas norit pirkt, tai rašykit. Galima pirkti ir ne todėl, kad jums patinka, o todėl, kad norite mane paremti (pinigais):D

Labai būtų įdomu, kur mano mieliausi skaitytojai giriasi apie savo darbus:D

Rodyk draugams