BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Apie mūsų karnavalą

Galvoju apie ką čia parašius ir nieko nesugalvoju……….

Jokių linksmybių man šiandien nebus, nes sergu. Mane surakino per juosmenį. Turbūt perpūtė per karnavalą, nes reikėjo bėgiot per kiemą ir gavosi skersapūtė (skersvėjis). Išrašė daktarė tepaliuko dar vaistų nuo skausmo, bet aš jų negeriu. geriau jau pakentėsiu, nors skausmas nedingsta.

Dabar parašysiu apie šių metų nuostabųjį, puikųjį ir visaip kaip geriausiąjį karnavalą. Tai va, jį rengė 12-tokai. Mano brolio klasė. (Mano brolio blogas: kuriuviska.blogas.lt). Daug repeticijų ir ruošimasis po 8 valandas per dieną atnešė tikrai gerų rezultatų: čia kogero buvo pats sėkmingiausias ir įdomiausias karnavalas per visą mokyklos istoriją! Mano klasė šoko angelų šokį, o aš ir mano klasiokas grojom. Aš turėjau gyvai grot, bet nespėjau normaliai kūrinio išmokt, todėl paleido fonūškę. Ir gerai, nes kai sintezatorių nešė ant scenos, jo laidas išsitraukė ir per visą numerį “pragrojau” su išjungta jonika… Užtai mūsų bent jau išskirtinis numeris buvo. Viskas buvo balta, dar buvo ugnies ir gyvos muzikos. Mes buvom tokie laimingi, kad viskas gerai pavyko…

Po vaidinimų buvo šokiai su DJ Simu (man atrodo) pabuvau iki 23val ir ėjau namo, nes pradėjo skaudėt

P.S. tikiuosi, kad niekas nepastebėjo, kad ten ne aš negyvai grojau, nes tada mano vertė labai krenta. Bet šiaip ar taip tas pasirodymas mane vėl uždegė dar labiau mokytis grot gitara ir pradėt improvizacijos meną pianinu:D

Linksmų visiem Naujųjų!!!

Ai, tai buvo pirmos mano Kalėdos ir šiandien pirmi Naujieji kai rašau blogą! Labai gerai.

Rodyk draugams
Kas nutiko kol nerašiau

Kiek darbo buvo praeitą savaitę! 6 dienas prie kompo visai nesėdėjau. Tiek daug visko papasakot reikia!

Pirma: dailės peržiūrai ruoštis buvo užknisantis darbas nes istoriją tik paskutinę dieną mokytis pradėjau, skulptūra kažkokia nebaigta buvo. Testą parašiau devintukui, už skulptūrą irgi 9 gavau. Nors visus piešimo darbus netyčia namie palikau, bet gavau 10. 10 dar gavau iš kompozicijos, šrifto ir tapybos.

Atostogos jau įpusėjo, bet dar nepajaučiau, kad atostogos. Iki šiandien dirbau daugiau nei šiaip į mokyklą einant. Reikėjo ruoštis karnavalui, mokytis grot kūrinį, siūt kostiumus ir repetuot repetuot.

Šventės ėjo ir praėjo. Ačiū Dievui. Nu tikrai. Kalėdos buvo labai nešventiškos. Eilinis giminių susitikimas ir viskas.

Vakar buvo jau pagaliau karnavalas. Laukiau  vos sulaukiau. Pasirodėm labai gerai ir labai laimingi buvom, kad viskas gerai pavyko. Aš grojau pianinu, o klasiokas - gitara. Paskui buvo šokiai, bet man pradėjo skaudėt šoną (jau beveik savaitę skauda) tai ėjau namo, bet nesigailiu, nes šiaip man šokt tai nelabai patinka. Dar ta muzika durna… Anyway aš džiaugiuosi, kad viskas baigėsi ir dabar galėsiu ilsėtis dar savaitėlę.

Ateinančiuose įrašuose parašysiu viską smulkiau be dabar nėra ūpo.

Rodyk draugams