BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Truputis planų ateičiai

Tai va, sėdžiu dabar, klausau klasikinės gitaros, geriu arbatą su kriziniu sumuštiniu (batonas ir sviestas) ir laukiu, kada eisim pas auklėtoją arbatėlės gerti.

Dabar laikas truputį vietos skirti apmąstymams. Jau seniai mane kamuoja mintys apie savo ateitį. Šiemet nusimato kelios olimpiados, kuriose noriu užimt aukštų vietų. pradėjau ruoštis jau dabar. Skaitau knygą, kuri išvis praplės mano žinių ratą, nes joje yra visko apie viską. vakar baigiau skaityti skyrių apie istoriją. Daugiau sužinojau apie antrą pasaulinį karą, kas po jo pasauly dėjosi, nes šiaip per istoriją dar to neėjom. Dabar ateina filosofijos skyrius…Labai gera knyga.

Tai va, jeigu kas nors iš šitų planų gerai nusiseks, pavasarį bandysiu dalyvauti “Maximos jaunųjų talentų konkurse”. Truputį nedrąsu, nes reikės mokytojos prašyt, kad parašytų rekomendacinį laišką….Bet gal, o gal pavyks? Gaučiau pinigų, atsidėčiau mokslams, gal dar naujai gitarai užtektų (nežinau, kuo “Starsun” firma bloga, bet visi ją labai peikia. Gal man reiktų išgirst, kaip skamba tos vadinamos “normalios” gitaros tai ir aš pajusčiau skirtumą?)

Bet sakoma “Pasakyk Dievui savo planus, tai jis tik pasijuoks” tai ir nežinau, kaip čia bus….Betgi visi kažką nuolat planuojam!

Rodyk draugams
Jis aklas, bet gerai pavaro

Šitos atostogos labai gerai eina:D Kaip ir žadėjau, papasakosiu apie savo klasioką, kuris yra aklas ir kurį aš aplankiau pirmadienį, po 6metų pertraukos.

Mes ten ėjom šešiese ir kažkaip bijojom. net jaučiau, kad kojos dreba….Nunešėm pyrago ir šokoladą jam, o jis mūsų taip laukė! Sakė, jau galvojo, kad neateisim. Iš pradžių buvo kažkaip nejauku, kalba rišosi, viskas normaliai, bet šiaip jis keistuolis. Ko norėt, jį močiutė prižiūri. Kokia ji, toks ir jis. Labai jis didelis pesimistas ir mąsto kaip senas diedukas. Vis apie politiką ir kaip Lietuvoj dabar blogai gyvent… Keista klausyt žmogaus, kuriam neseniai suėjo 19 ir jis ištisai viskuo nepatenkintas. Visi jam blogi, viskas negerai. Primena mano babą.

Kita vertus, jis labai įdomiai pasakoja viską. truputį lėtai kalba, bet jau kaip suskels kokį bairį tai nebūna tiek juokinga, koks tas bairis, bet labiau, kaip jis jį pasako. Gerai prisižvengėm ten iš jo. dar juokinga būna, kai jis pasako kažką tokio, ko jo amžiaus žmogus tikrai nesakytų. sakytų vyresnis.

Daugiau apie jį nepasakosiu, nes toliau sektų jo nerealios svajonės, kuriose tikrai nėra noro atgauti regėjimą. manau, tai labai jautri tema ir jį gal net įžeiščiau viską išplepėdama.Pasakysiu tik tiek, kad jis mato šešėlius ir kogero yra įsitikinęs, kad visi yra tokie kaip jis. Aš tik nenoriu dabar, kad jis suprastų, koks didelis skirtumas vis dėlto yra tarp mūsų…

Rodyk draugams