BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Skulptūros užduotis visam pusmečiui

Šiandien dailėj beveik nieko nebuvo. Nebuvo ir meno istorijos. Su skulptūros mokytoju truputį pašnekėjom apie ateinančius darbus. Mum reikia iš kokių nors dailininkų idėjų ir padaryt iš to kažkokią skulptūrą. Mokytojas nori matyt didelį, užčiuopiamą daiktą. Bus sunku. Mintį jau lyg ir turiu. Perskaičiau apie Renuarą knygą. Jis buvo impresionistas ir mane impresionizmas pradėjo nervuot, nes jie nepiešia nieko daugiau tik peizažus arba moteris… Tai ketinu kažkaip iškelt tą problemą, kad nieko impresionizme gero nėra, tai menas be idėjų.

Arba galvoju iškelt kitą problemą, kad jie niekada netapė negražios moters, negražiam fone. Tai kažkaip įkomponuosiu savo mintį, kad grožis tada buvo labai per daug vertinamas… Bet dėl šito dar nežinau…

Rodyk draugams
Žmogeliukas ant pleistro

trečiadienį prieš eidama į dailę turėjau atsipjaut rudo popieriaus ir ant jo piešti. Atsipjoviau, įsipjoviau. Vakar jau galvojau, kad užgijo, bet kai ploviau galvą, kraujas vėl pradėjo bėgt tai pirštą vėl teko įkalinti po medžiaginiu pleistru. Geografija šiandien buvo labai nuobodi, tai ir nupiešiau ant jo žmogeliuką, kad nors kiek nuotaika pagerėtų. Juo linksminau visus aplinkinius. Šiandien po dailės jis dar dažai išsitepė, sušlapo ir dabar jis visai purvinas, bet užtai smagu nors buvo.

“žiūrėk, jis tau šypsosi”

Rodyk draugams