BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kas nutiko nuo to laiko, kol nerašiau

Preiš kelias dienas baigiau skaityti knygą “Bridges of tales” Tai knyga, parašyta anglų kalba, kurioj yra sudėta po vieną azerbaidžano, armėnų, gruzinų, estų, latvių ir lietuvių žymiausią pasaką. Knygą iliustravo šių šalių mokiniai. Tai buvo jau septinta mano knyga, perskaityta per vasarą. Vau! Dar neivienais metais tiek daug neskaičiau:)

Šiandien sesė išvažiavo į Vilnių. Susitvarkys bendrabučio reikalus ir jau ten apsigyvens. Grįš kitą savaitę. Gerai, kad su drauge važiavo jos mašina, nes jai tada būtų reikėję su visais lagaminais tįstis autobusu. Ji gyvens triviečiam kambary su kažkokiom dviem antrakursėm. To ji labai nenori, nes galvoja, kad ją ten skriaus. Jai klasiokė prišnekjo, kad ten taip amžiais būna, bet tik tokios, kaip ta klasiokė taip tik ir galėtų padaryt.

Šiandien sužinojau, kad jau nuo rytdienos, PVM bus jau nebe siaubingi 19proc., o dar siaubingesnia 21proc! Tai mamai parašiau, kad šiandien man naujus lęšius nupirktų, nes rytoj jie jau pabrangs! Kogero Varėnoj nebus tokio stiprumo, kokio man reikia (-6 ir-6.5). Atsimenu, vienais metais tris savaites reikėjo laukt, kol gavau lęšiuos, o tada man reikėjo tik -5. Gal nuo rugsėjo pradėsiu daryti akių pratimus, kad regėjimas neblogėtų. Pernai taip dariau, ir tais metais jis man visai nesuprastėjo, nors knygutėj rašė, kad per metus galima visiškai išsigydyt regėjimo problemas…

Paskutinė mintis: Šiandien ryte atsikėliau, ir galvoju,kad rytoj jau taip neatsikelsiu. Viskas! Nuo rytdienos anksti keltis, anksti gult. Prasidės pamokos kontorliniai…

Rodyk draugams
Pradedu mokintis grot flamenco.YAY

Sveiki, šiandien, manu, kad yra pirmoji diena, labai susijusi su flamenco. Flamenco grot jau seniai norėjau, bet štai šiandien youyube pasižiūrėjau pirmą video apie flamenco techinką. Jų kiek suprantu yra begalės, tai šiandien sužinojau apie TREMOLOS. Jis grojamas penkiaiskartais. p groja D natą, tada E natą goja tokia pirštų tvarka: i-a-m-i. Taip ir gaunasi penki kartai. Vau, man taip patinka…Tokia laimė užklupo…Tiesa, konkursą pratesė iki spalio 15d. dar pusanto mėnesio kankinimūsi, visokių baimių ir nelemtų svajonių.

Rodyk draugams