BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vadinasi, pirmoji fyfa buvo vyras

Vakar sesė alfoj.lt perskaitė, kad kažkas nori fyfas perevadint tuštutėmis :) Čia būtų tas pats, kas monitorių vadint vaizduokliu. Vis tiek niekas taip nevadintų. Šiandien ėjom iš miško ir kalbėjom apie tai. Priėjom išvadą, kad jeigu narcizas iš graikų mitologijos buvo toks kaip dabar vadinamos fyfos (rūpinasi tik savo išvaizda), tai taip išeina, kad  pirmoji fyfa buvo vyras.

Čia tik mūsų išmislas:)

Rodyk draugams
Gitaros sunkenybės

Groju klasikine gitara. Visą laiką ją laikiau ne taip, kaip reikėtų. Įpratau viską daryt netaip ir tabar reikia persimokint…

Anksčiau aš gitara grodavau kaip su akustine, ant kokios lovos susiraitydavau ir variau. Užvakar sužinojau, kad būtinai reikia sėdėt tiesiai, teisingai laikyt gitarą, koja turi būt ant pakojo. Aš jo neturiu tai darau taip: atsisėdu prieš lovą ant kėdės, ant lovos pasidedu koją, tada gitara būna tinkamoj padėty, ant lovos pasidedu veidrodį ir grodama žiūriu į jį ir seku savo pirštų pečių ir rankų padėtį. Sunku man taip mokytis. Viską persimokint, bet aš turiu daug valios, žinau, kad esu atkakli ir darbšti, todėl neabejojiu, kad man pavyks persimokint.

Vakar dar atradau vieną svetainę, kurioje yra natos gitarai. Kūriniai ten kaip pratimai pirštams. Bet sunku kol kas man grot juos. Net tą patį lengviausią!

p.s. vakar pradėjau skaityt “Paryžiaus katedrą”

p.p.s jeigu kas irgi mokotės klaikine gitara grot, tai parašykit, vis smagiau :)

Rodyk draugams