BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Daina apie fekalijų traukėją

oi MOkykla mokykla (būtų galimą dainą sukurt)

Jau daugiau nei metus rašau šitą blogą ir kai kurie turbūt žino, kad pernai kažkoki labai geri mokslo metai pasitaikė. Sėkmingi tokie. Ir puikiai mokiausi ir  dailę kai pasiutus lankiau, ir pora konkursų laimėjau ir per 7 olimpiadas pralėkiau.

Mokslo metų gale ir diplomą gavau (už puikų mokymąsi, galvojau, kad uždirbtą) ir knygą gavau, ir klasiokai sveikino ir sėkmės linkėjo ir laimės man pilna suknelė buvo tada. Oi atsimenu.

Nežinau, turbūt kažkas ką nors tenai popieriuose sumaišė arba prirašė (pažymių tai bus tikrai per daug prirašę), bet tikrai neturi tas diplomas pas mane namie gulėt. Turbūt jį gavau tik todėl, kad mokytojam nebuvo gaila prie 1 dar 0 dadėt.

Sunkūs metai kol kas šiemet.

Dar čia kada mokytoja skaitė straipsnį iš jos mėgstamo laikraščio, kad pirmūnai tinka tik samdomam darbui dirbt, o tie, vidutiniokai visokie,  savo verslų imasi ir jiem gerai sekasi, nes jie nebijo bandyt ir rizikuot ir nieko jie nebijo. O pirmūnas - jis turi visko bijot, nes mokykloj bijojo mokytojų, dar jis turi būt paklusnus ir lįst visiem į analinę angą, o tada jis už tai bus apdovanotas gerai pažymiais, už kuriuos jam gera mamytė, turbūt dar ir po litą sumokės.

Ir ji (mokytoja) skaitydama kažkaip vis dažniau į mane žiūrėt pradėjo, ant galo jau tik man visą taikė, kas su pirmūnais susiję. Po kelių sakinių sustodavo, mes ten aptardavom (pokalbiuose dažnai nedaug žmonių dalyvauja), tada ji perskaito “pirmūnai sunkaus charakterio būna” ir klausia mano draugės, ar gi aš neesu sunkaus charakterio, ypač paskutiniais metais…

Mokytoja, kiečiausia mokytoja mokykloj, (aš ją tokia laikau), su kuria mes tiek gerų bairių skaldydavom, kuri taip gerai mum viską sugebėdavo paaiškint ir kuriai tikrai visada įdomu būdavo kaip sekasi, dabar ima šitaip pradeda apie mane kalbėt. Jos, aišku, jos mėgstamiausias laikraštis negali išduot. Jis gi negali kalbėt netiesos ir sukuist mokytojos galvoj išsidėsčiusių jos įsitikinimų. Paprasčiausiai taip kartais būna, kad jeigu išgirsti savo autoritetą sakant vieną tiesą, tai ja visada ir tikėsi.

Jeigu dabar jai pasakyčiau visą šitą turinį, susipykčiau su mokytoja, o nei jos nei mano požiūriai vis tiek nepasikeistų, ir kažkaip jau būtų nefaina pas ją į pamokas keliaut. ir tikrai būtų gaila tokios mokytojos daugiau neklausyt, todėl tik būsiu pasiruošus, jei kada grįžtumėm prie šitos temos.

Išvada: nekas, kai lietuvių mokytoja pradeda dar ir etiką dėstyt (ir dar pati stumia an savo dėstomo dalyko)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 3

Paskaičiau ir pagalvojau: čia daug tiesos, ir tavo aiškinimai, samprotavimai teisingi, ir išvados teisingos (tik ne dėl etikos).

ALGdas | 2010-11-01 19:43

Visiska tiesa, gerai kad in tavi ziurejo mokytoja, tiesa kad pirmunus duchina paskui darbdaviai.

iuė | 2010-11-04 19:22

Pipai? Tu dar čia?..

LULITA | 2010-11-04 20:19

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)